Biblioteka24 to:

Nowoczesne podejście


Pracując nad naszymi serwisami korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, które pozwalają stworzyć stronę internetową zgodną z obecnymi trendami i dostosowaną do wymagań użytkownika.

Stały kontakt z klientem


Żeby ułatwić współpracę, zapewniamy kontakt mailowy i telefoniczny. Wierzymy w to, że owocna współpraca jest możliwa tylko dzięki stałej komunikacji.

 

Gwarancja jakości


Tworzone przez nas serwisy są w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Zapewniamy regularne aktualizacje witryny. Podczas pracy stawiamy na czytelność oraz jakość.

Kopia bezpieczeństwa


Gwarantujemy regularne kopie bezpieczeństwa strony, co pozwala odzyskać wszystkie dane w sytuacji awaryjnej. W każdej chwili będziemy gotowi przywrócić utracone informacje.

 

Pełna zgodność z RODO


Tworzymy strony zgodnie z najnowszą ustawą o ochronie danych osobowych. Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty prawne podczas tworzenia nowych witryn.

Doświadczony zespół


Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów oraz bibliotekarzy, co pozwala stworzyć specjalnie spersonalizowaną witrynę internetową dla każdej biblioteki.

 

WCAG


Strony są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, zgodnie z deklaracją dostępności dla stron www instytucji publicznych.

BIP


Biuletyn Informacji Publicznej.