Poznaj nas bliżej

Trzecia Strona Sp. z o. o. to realizacja idei wspólnej pracy na rzecz bibliotek osób mających za sobą długoletnie zawodowe i doświadczenie w świecie korporacji, w firmach prywatnych a nawet w sektorze publicznym . Łączy nas jeden cel:  tworzenie profesjonalnych i przyjaznych relacji pomiędzy klientami a naszą firmą. Mamy za sobą kilkunastoletnie doświadczenie pracy w największych firmach medialnych w Polsce. Bagaż nie tylko pozytywnej  współpracy z największymi,  średnimi i małymi dostawcami rozwiązań IT.
Niezależnie od liczby podmiotów zaangażowanych w realizację projektu, bierzemy pełną odpowiedzialność za jego powodzenie. Nie zrzucamy odpowiedzialności na niesolidnych kontrahentów.
Tym, co nas łączy jest skumulowana niechęć do bylejakości, odhumanizowania, „odfajkowania” kolejnego wyniku. Jeszcze jednego wpisu w tabelce w Excelu. Angażujemy się w każdy projekt na 100%, a każdy klient jest dla nas tak samo ważny.
Liczymy na to, że powyższe słowa znajdą odzwierciedlenie w relacjach z naszymi klientami, a zadowolenie z naszych usług pozwoli nam na ich świadczenie przez długi czas.

Naszym głównym celem jest przygotowanie kompletnej oferty produktów dla Bibliotek, łączących w sobie najnowszą technologię i korzystną cenę.Porównaliśmy ceny oferowane przez inne podmioty z naszymi i w rywalizacji  o jak najlepsze warunki zajmujemy pierwsze miejsce. Chcielibyśmy bardzo mocno podkreślić, że przedstawiona na naszych stronach oferta dotyczy usług na najwyższym światowym poziomie. Naszym pragnieniem jest zbudowanie z Państwem długotrwałych i udanych relacji. Ponieważ w ten sposób będziemy mogli rozszerzyć wachlarz oferowanych usług  o zupełnie nowe elementy, nad którymi bardzo intensywnie pracujemy.